نتایج جستجو برای عبارت :

لطفاً مثل من نباشید!

اگرچه it's all about money ، ولی این اولین‌باره که همه‌مون درمونده‌ایم. وقتی قراره همه‌مون با هم هم‌سرنوشت باشیم، همه‌چیز معنی خودش ُ از دست می‌ده و همه‌مون توی یک طبقه قرار می‌گیریم. چه قدر ما انسان‌ها هیچی نیستیم.
خدایا! ما داریم از دست می‌ریم، لطفاً لطفاً خودت نجات‌مون بده.
بالای مغازه گل فروشی نوشته بود لطفاً در انتخاب دیگران دخالت نکنید. بالای دیوار یه املاکی هم نوشته بود در معامله دیگران دخالت نکنید. شاید اینا برای کاسبی خودشون این درخواست ها رو نوشتن. ولی بهترین اصل فرهنگی ای بوده که این مدت یاد گرفتم. البته قبل از اینم روحیه دخالت نداشتم. ولی حالا بیشتر از قبل ضرورتش رو فهم کردم. برای مردم کشورم آرزوی پختگی بیشتر در روابط اجتماعی رو طلب میکنم. الهی آمین. 
سلام به همگی ! 
به وبلاگم خوش اومدین ⁦⁦♥️⁩
من تو آپارات یه کانال به اسم ⁦♥️ M.J.J.S.T.R ⁦♥️ دارم .
حتماً یه سر بهش بزنین !
تو کانالم دوتا فیک دارم که دارم ادامشون میدم ، لطفاً از اونا بازدید کنین و نظرتون رو بهم بگین.
البته فکر کنم بتونم اونارو تو وبلاگم بزارم .
لطفاً تو آپارات دنبال و لایکم کنین .
منتظر مطالب بیشتر باشین ! 
بای 
aparat.com/m.j.j.s.t.r
جلسه معارفه پره کلینیک آزمون ملی دندانپزشکی، به روزهای دوشنبه ۹۸/۰۹/۲۵ و چهارشنبه ۹۸/۰۹/۲۷ موکول شد.
» روز دوشنبه ساعت ۱۰:۴۵
» روز چهارشنبه ساعت ۸:۴۵
» لطفاً روپوش به همراه داشته باشید.
» تاریخ امتحانات در جلسه معارفه اعلام خواهد شد، پس لطفاً تمام وسایل و دندانهای مورد نیاز برای آزمون هر بخش را تهیه کرده و آماده داشته باشید. ممنون
مثل همیشه پیشنهاد من بستری شدنه.
مثل همیشه من هم ترجیح میدهم توی یک تیمارستان بزرگ بستری باشم،تا تیمارستان کوچک.
تو آدم خطرناکی هستی.
من،آرومم.کاری به کسی ندارم.
منظورم برای خودته.
خودم؟
ببینید آقای...
لطفاً اسم منو صدا نزنین.
خب،قرار بود فکر کنید و بهم بگید برنامه‌تون برای آینده چیه.
فکر کردم.
خب؟
می‌خواهم بمیرم.مرگی که چندین سال طول بکشه و...
آقای...
لطفاً اگه دوستم نیستید اسم منو صدا نزنید.
من دیگه حرفی ندارم.
چرا،چرا،حرفهای شما خلاصه شده تو
شده گاهی نیاز به حرف زدن یا نوشتن داشته باشید، همینطوری؟
منم فقط دلم خواست بنویسم، انقدر خسته م و حرفی ندارم و سکوتم که اصلاً همین!! یعنی دلم میخواد بنویسم، اما کلمه، اتفاق، حوصله، اینا کمن.
فقط خواستم از مرگ وبلاگ جلوگیری کنم!
نمیر لطفاً!
بر اساس هماهنگی های انجام شده توسط بخش اندو، دوره آموزشی برای آزمون برگذار میشود. لطفاً دندان ها و تمامی مواد مصرفی مورد نیاز که لازم به تمرین دارید را آماده کرده و به همراه داشته باشید. انگل و توربین به عهده متقاضیان می‌باشد.یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۹ تا ۱۳
اینکه کسى ریا میکند!اینکه کسى تمامِ سال را گناه میکند و این ایام رخت سیاه بر تن میکند!اینکه کسى با چه نیتى،با چه پوششى،با چه آرایشى،در مراسم عزادارى شرکت میکند!به من و شما هیچ ربطى نداردهیچکدام ما،از دلِ آدمها خبر نداریمهمه ى ما در نهایت،در چند وجب خاک آرام میگیریمهمه ى ما در نهایت،خودمانیم که پاسخگوى اعمالمان هستیم"لطفاً کاسه ى داغ تر از آش نشویم"
این روز ها بار ها از خودم میپرسم ، خوبی؟و به خودم جواب میدم ، خوبم ... خیلی خوبم حتی به خودم لبخند هم میزنم از همان لبخندهای ...
من باید همه سعیمو برای داشتن یک حال عالی بکنم . 

+بارون میاد و من در حال ترجمه (کتاب Margareta_Nordin_DirSci,_Victor)هستم و یک موزیک بیکلام آروم هم گوش میدم ... فضای سنگینیه در کل؛ ساعت هم که از نیمه شب گذشته ....
در برنامه msp برای ایجاد wf و وزن دهی به فعالیت ها اعشار رو تا دو رقم بیشتر نمیشه اعمال کرد،لطفاً راهنمایی کنید چطوری میشه تا 4 رقم اعشار وارد کنم .

جواب :
همه رو در ۱۰۰۰۰ ضرب کنید، مجموع به جای ۱۰۰ میشه ۱۰۰۰۰۰۰ و دیگه نیازی به اعشار ندارید. تو ستون بعدی که از روی این درصد پیشرفت وزن دار میخونه تقسیم بر ۱۰۰۰۰ کنید.
آدم بایدتوی زندگیش استراتژی داشته باشه، اینکه بدونه اهدافش چیه،چه کارهایی رو باید انجام بده و چه کاری رو نباید انجام بده
مسئله فقط دانش آموز بودن،دانشجو بودن،پزشک، مهندس،تاجر،رئیس و کارمند بودن نیست...ی موضوع مهم شناخت خودمون،و دیگران هست.
ادامه مطلب
سلام، با توجه به درخواست مکرر دانش‌آموزان پایه نهم مبنی بر قرار دادن تمرین‌های بیشتر برای حل کردن، سوالات کوییزهای گرفته شده در کلاس‌های آقای کریمی‌نیا و من در ادامه قرار گرفته شده است. لطفاً خودتون حلشون کنید.
ادامه مطلب
سلام بر دوستان عزیز 
این سایت جهت اطلاع رسانی قرار های دوستان همیشگی ما بچه های مدرسه مصطفی خمینی و... ایجاد شده لطفاً شماره تلفن خود را در سایت قرار داده تا با هم ارتباط داشته باشیم برای این کار میتوانید از پایین همین مطلب شماره خود را ارسال کنید تا در سایت قرار گیرد و از این بخش قابل مشاهده باشد
بیاییم یکم با خودمون رو راست باشیم.
اگر فردی در حقمون دچار اشتباهی شده و ایشان را بخشیده‌ایم، لطفاً بهش
احترام بگذاریم و پشت سرش حرف نزنیم و نگوییم اون، اون وقت این کار رو با من کرد.
بخشیدن واقعی یعنی این که طرف برات مثل یه دوست خوب بشه و
بتونی باهاش به راحتی ارتباط برقرار کنی.
طبق دستورالعمل جدید، کلیه کارتخوان های بخش حسابداری جمع شده و پرداخت فقط از طریق پرتال دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آدرس https://ums.mums.ac.ir در دسترس می‌باشد.
# لطفاً برای هر آزمون، در همان روز یا روز قبل، اقدام به پرداخت شهریه خود نمایید.
روزی که اینجا از کنکور ارشد نوشتم فکر نمی‌کردم اینقدر زود به آن نزدیک شوم و استرس و خیالش خیلی زیاد نبود؛ اما حالا که فقط دو روز مانده، پر از خیال و استرس و حسرتم، حسرت اینکه کاش جدی‌تر گرفته بودم.
من تمام که نه اما با شرایطی که داشتم، تلاش زیادی برایش کردم و نمی‌دانم نتیجه‌اش چه می‌شود، کاش خوب باشد.
حالا در این دو روز لطفاً برایم دعا کنید و انرژی تان را بفرستید که خیلی خیلی نیاز دارم.
با سلام اولیا محترملطفاً اگر فرزندانتان فیلم های آموزشی و تمرینات را انجام می دهد نام و نام خانوادگی دانش آموز را در قسمت ارتباط برای من بفرستید.
(دانش آموزانی که اسمشان ثبت شود در بعد از تعطیلات مورد تقدیر قرار می گیرند.)با تشکر                       (خانی)http://golyass.blog.ir/page/Contact
از دوستان اینجا، می‌شه بدونم که چه کسانی تهران زندگی می‌کنند؟ در حال حاضر سؤال یا زحمت و درخواستی ندارم. در آینده ممکنه یک مزاحمت کوچک برای کاری داشته باشم. 
کامنت‌ها تأیید نمی‌شن برای راحتی شما. اگر کسی مایله لطفاً پاسخ بده.
یادگیری خودآموز زبان انگلیسی در خانه با بسته 6 کتاب متد پنگان سون. 
این بسته هر 6 کتاب پنگان 7 را در خود دارد. و با دانلود این بسته تخفیف ویژه نصیب شما می‌شود. 
روی لینک کلیک کرده و مقاله را با دقت بخوانید. 
بعد از خواندن مقاله اگر تمایل دارید، به این ایمیل پیامی بفرستید تا نمونه‌ای از محصولات برای شما به طور رایگان ارسال شود:pangan7online@gmail.com
لطفاً فقط ای‌میل بزنید تا در جواب همان ای‌میل، همکاران من نمونه را ارسال کنند. متشکرم
لینک یادگیری خودآم
لطفاً یکبار گوش کنید
توصیه های یک پزشک از بیمارستان امام رضا مشهد
حتما وحتما چندین بار گوش کنید ، امید است از فاجعه کنونی عبور کنیم
#مقابله_با_کرونا
#ایران_سالم
#کرونا_را_شکست_میدهیم
به امید سلامت همه ایرانیان و همه اقوام
@khavareha
[فایل ۱.۵ مگابایت]
مشاهده مطلب در کانال
هنوز به یک سالگیمان نرسیدیم که با مشکلی عجیب و جدید روبرو شده‌ایم. بار این مشکل را بیشتر از هر زمان دیگر باید تنهایی به دوش بکشم و در مواجهه با این مشکل، آدمی باشم که تا به حال نبودم.
همیشه در شروعِ برداشتن قدم‌های بزرگ باید منتظر یک زمین خوردن شدید باشم. همیشه اینطور بوده و گاهی دوباره سرپا شدنم ماه‌ها طول کشیده. اما این‌بار به خودم قول داده بودم که هر روز تازه نفس و پرقدرت قدم بردارم. یادم می‌آید روزی که برنامه‌ها را ریزبه‌ریز توی دفتر
شونا
مدت‌هاست برای تو ننوشته بودم. بیشتر از همیشه دلم برایت تنگ شده و به جادوی تو احتیاج دارم.
این روزها حسابی درهم و شلوغ است، پر از صداهای بلند دوست نداشتنی.
شونا
این شب‌ها نفس کشیدن برایم سخت‌تر از همیشه شده و هربار حس می‌کنم دیگر زنده نمی‌مانم. حتی جادوی سونات مهتاب و دمنوش گل‌گاوزبان هم جواب نمی‌دهد.
چقدر خوب می‌شد اگر بعد از هر سرفه، ریشه درختی سبز می‌شد و من به سبزینگی نزدیک‌تر می‌شدم.
شونا
من از این تنهایی خسته شدم، می‌ترسم.
لطف
شبه که سرپا نگهم داشته تا الان. نکنه دامنهٔ اتفاقای عجیب و غریب بکشه به شب؟! خدایا کمک کن شب‌ها آروم و بی‌خبر و سلامت بمونن. کمک کن دلم خوش باشه به دراز کشیدن پایین تخت اتاقِ بچه‌ها و شنیدن صدای نفس‌هاشون و جوریدن تو احوالات خودمو و ورق زدن اولین کتاب الکترونیکی‌‌ای ‌که با رغبت می‌خونمش، از بس که با شرایط الآنم سازگارتره.
خدایا شب‌ها رو مصون بدار لطفاً! مراماً!
به این فکر میکردم بچه های این دوره و زمونه شلوغ و پر انرژی شدن یا پدر و مادر های این دوره و زمونه تنبل و خسته و بی حوصله!؟
به این نتیجه رسیدم هم بچه ها، بچه های دوره قدیم نیستند و هم پدر و مادرا زیادی کم صبر و حوصله شدن!
به پدر و مادر ها حق میدم . به بچه ها هم !
اما پدر مادرها میتونند با مطالعه و یک سری تغییرات ایده آل بشند. پس ...
لطفاً تا زمانی که مطمئن نشدی از این که میتونی یک بچه رو با وچود همه سختی هاش بزرگ کنی. به بچه دار شدن فکر نکن.
بچه پاک و معصوم
فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم حدود پنج سال می‌گذره. تو این مدت جاهای مختلفی دوست داشتم بنویسم، ولی هیچ‌جا نتونستم مثل وقتی که این وبلاگ رو داشتم بنویسم.
هدفم این نیست که مطالبم به گوش مخاطب‌های زیادی برسه؛ کاملاً برعکس دوست دارم که حداقل افراد مطالب اینجا رو بخونن یا اصلا مطلع بشن که دوباره می‌خوام اینجا بنویسم. پس لطفاً اگر تو وبلاگ‌تون لینکی به این وبلاگ دارید بی سر و صدا اون لینک رو پاک کنید.

بخش ۱: عبارت های اصلی۱-برای ابراز تشکر در زبان روسی می توانید از “cпасибо” استفاده کنید. این عبارت متداول ترین روش گفتن “متشکرم” در زبان روسی بوده، و برای اکثر موقعیت ها مناسب است.
تلفظ “cпасибо” به شکل: spa-See-ba است.در حالی که عبارت ذکر شده؛ بسیار رایج است، ولی در واقع برای گفتن “ممنون” به زبان روسی تا حدودی غیر رسمی تلقی می شود. احتمالاً می توانید بیشتر مکالمات را با استفاده از این عبارت به تنهایی انجام دهید، اما اگر می خواهید تشکری عمیق تر
روزهای سرد افسرده‌کننده‌اند. چون مجبورت می‌کنند به درون خودت برگردی، یک گوشه کِز کنی و تنها باشی. 
از روزهای سرد متنفرم. از تمام روزهای سردی که اتفاقات دشوار زندگی‌م توشون افتاده متنفرم. از امروز.  
× لطفاً دعا کنید برای مادرم. 

- شماره حساب حقوق بازنشستگیتونه؟
- ببخشید؟
- لطفاً، شماره حساب حقوق بازنشستگیتون
-- یه حواله پول
- چیزی به این اسم وجود نداره
-- ولی الان گرفتمش
- فعلا که هیچی نیست
 خودتون ببینید
-- پس کی برگردم؟
- وقتی که براتون رسید جدید بفرستند
- خانم؟
 رسیدتون
-- کارتون اصلا نظم نداره!

سلام
دوستان عزیز شرکت زغال مرکزی اولین سازنده کوره های القایی وگرددرایران میباشدکه باسه شعبه فعال در زمینه تولیدانواع ذغال 
بزرگترین گارگاههای تولیدرادرایران دارامیباشد،
عزیزانی که قصد خرید دستگاه تولید ذغال رادارنداگرکمی دقت کنندمتوجه میشوندکه تنهاشرکتی است که طرح کورهایش درکشورهای کامبوج..ویتنام...افریقاموجودمیباشد.
دوستان عزیز ب ای دریافت اطلاعات بیشتر لطفاً تماس بگیرید
09104513233ت
جستجوى نامهاى کاربران تلگرام وسیله اى براى آشنا شدن با دوستان جدید نیست. مردم معمولاً دوست ندارند پیامها را از افراد بیگانه دریافت کنند. اگر پیامهاى شما پذیرفتنى نباشند، آنها شما را ریپورت  مى کنند. اگر اعضاى گروه پشتیبانى ما ریپورت را تأیید مى کنند، اکانت شما محدود مى شود. لطفاً فقط با اشخاصى که منتظر پیامهاى شما هستند تماس بگیرید.
|Telegram|

اگر به دنبال نکات مربوط به تمیز کردن سنگ طبیعی هستید ، این راهنما آماده شده است تا به شما در درک نحوه مدیریت انواع لکه ها کمک کند. سنگ طبیعی به طور معمول متخلخل تر است و بیش از سایر انواع کفپوش ها روی لکه ها نگه می دارد. حرفه ای مرمت کاشی مکزیکی کفپوش سنگ طبیعی را بازیابی می کند. در صورت تمایل به از بین بردن هر یک از این لکه ها و ترمیم زیبایی کفپوش سنگ طبیعی خود در ققنوس ، لطفاً با شماره 602-370-6082 تماس  بگیرید .
ادامه مطلب
با سلام
لطفاً بسته کسب درآمد از هیچ سایتی نخرید
فقط بسته های آموزشی هایی بخرید که از محتویات آن با خبر باشید، سایت فروشنده مختص آن کار باشد و نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد.
سایت هایی هم هستند حتی نماد اعتماد الکترونیکی هم دارند ولی در معرفی بسته های کسب درآمدشان اغراق می کنند و همون طور که قبلاً هم عرض کردم اصلاً بسته ای نخرید چون وقتی بسته ای را می خرید و دانلود می کنید یا سایت های معرفی شده در آن ها از رده خارج شده اند و با کلاهبردار از
  به دلیل کمبود وقتی که دارم، نمی تونم به وبلاگم سر بزنم و مطلب بذارم و
  مطالب بلاگران عزیز را بخوانم.
 تا چندین روز یا چندین ماه دیگه که یکم جمع کارهام کمتر شد، وقتی برای بلاگ
 باز خواهم کرد و دوباره کار فوقم را از سر خواهم گرفت.
سلام!

"من" عزیز که دیشب پیام خصوصی برام فرستادی و سوالی در رابطه با اصطکاک پرسیدی، من امکان پاسخ به سوالت رو ندارم و هیچ ایمیل و بلاگی هم ثبت نشده که بتونم باهات در ارتباط باشم. لطفاً بیا و بگو که کیستی :) یا به ایمیل مربای به پیام بفرست. با تشکر!
با سلام
فقط بسته های آموزشی هایی بخرید که از محتویات آن با خبر باشید، سایت فروشنده مختص آن کار باشد و نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد.
سایت هایی هم هستند حتی نماد اعتماد الکترونیکی هم دارند ولی در معرفی بسته های کسب درآمدشان اغراق می کنند و همون طور که قبلاً هم عرض کردم اصلاً بسته ای نخرید چون وقتی بسته ای را می خرید و دانلود می کنید یا سایت های معرفی شده در آن ها از رده خارج شده اند و با کلاهبردار از
تا جایی که من میدونم قانون کلی اینه که هدف، وسیله رو توجیه نمیکنه..
اخلاق یکی از اساسی‌ترین پایه‌های دینه و این‌که "فلان کار شرعی بود ولی اخلاقی نبود" اصلاً در قاموس دین جایی نداره!
دین‌دار باشیم نه فقط فقه‌مدار!
مراقب خودمون باشیم.
بد دنیایی شده..

+دین متشکل از سه پایه است: اعتقادات(همین توحید و معاد و نبوت)+فقه(همین احکام و باید و نبایدها)+اخلاااااق.
اخلاق رو از دین جدا نکنیم.
لطفاً.

+عنوان: خداوندا اخلاق عالی را به من عنایت کن.(صحیفه سجادیه،
مرا که سرگردان و بی‌آشیان مانده‌ام از طوفان بگیر و به خانه‌ی خودت ببر. زخم‌هایم را مرهم بگذار، آب‌ و دانم بده. آرام سرم را نوازش کن و زیرلبی برایم آواز بخوان. مرا نگه دار تا التیام بال‌های شکسته‌ام و قصه‌ی پرواز را در گوشم تکرار کن پیش از آن‌که از خاطر ببرم. باز مرا در پناه خودت جا بده تا ببالم و به قوت تو بایستم و از دستان تو پرواز کنم تا آسمان آبی خورشید. 

خ. حلال کنید لطفاً هرچه که گذشته بین ما. دل‌هامون رو پاک کنیم از آزردگی‌ها و بستگی
نمک نشناسی مثل یک بیماریِ مزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودت را خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم های جدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شان را به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی
یعنی واقعاً شما هیچ‌وقت خواب‌های‌تان را به خاطر نمی‌آورید؟ تمام طول روز گوشه‌ای از ذهن‌تان نمی‌ماند؟ هرروز که نه؛ ولی لطفاً بگویید که هرچند روز یک بار، ماهی یک بار، دست کم سالی یک بار که چنین می‌شود. یعنی شما خبر فوت مادربزرگ‌تان، رتبۀ کنکورتان، عروسی عشق‌تان، مهمان‌های ناخوانده، گرفتاری فلان دوست و خیلی اتفاقات مهم و غیرمهم دیگر را اول از خواب‌های‌تان نگرفتید؟ حالا این‌ها به کنار، یعنی خواب‌های کودکی‌تان را مانند خاطرات بیدا
توضیحات صوتی روایتی اختیاری است که اتفاقات روی صفحه را شرح می دهد ، از جمله اعمال جسمی ، چهره ، لباس ، تنظیمات و تغییر صحنه. مشتریان می توانند روایت صوتی را درست مثل انتخاب زیرنویس و صوتی متناوب فعال کنند .
توضیحات صوتی برای بیشتر عناوین اصلی Netflix و همچنین سایر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی انتخاب شده است. ما در حال کار با استودیوها و سایر دارندگان محتوا هستیم تا در دسترس بودن توضیحات صوتی در طیف وسیعی از دستگاهها از جمله تلویزیون های هوشمند
صرف نظر از پژوهش های تاریخی در مورد قرآن،آنچه که ما در اینجا به آن اشاره میکنیم همین قرآنی هست که در دسترس ماست.
لطفاً آسمانی بودن قرآن را فراموش کنید !بیائید برای چند مدّت از این فضای فکری و حال و هوا خارج شویم و نگاهی تازه به این کتاب بیاندازیم.قرآن یک کتاب کاملاً زمینی است...اصلاً برای زمینی ها نوشته شده است با تمام قواعد و خصوصیات زمینی.قرار هم نیست این کتاب مارا به آسمان و عرش برساند بلکه می خواهد ما را ضمن رسانیدن به یکسری باورها، کیفیت ی
با سلام
 ورم و بزرگی شکم اگر با وجود تمام تلاش هایتان موفق به کوچک کردن شکمتان نمی شوید باید به دنبال دلایلی باشید که مانع از صاف شدن شکمتان می شود.
در این مطلب شما را با این عوامل پنهان که باعث دلسردی می شوند بیشتر آشنایتان می کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
آدرس ایمیل برای ارسال تمرین‌ها به آدرس زیر تغییر یافت:
myteacher1616@gmail.com
دانشجویانی که تاکنون فایل حل تمرینات را ارسال نکرده‌اند، فایل‌ها را به این آدرس ایمیل کنند.
دانشجویانی که تمرینات خود را به آدرس قبلی ارسال کرده‌اند نیازی به ارسال مجدد ندارند. لطفاً از این به بعد، فایل‌ها را به آدرس جدید ارسال کنید.
گذشته فقط تجربه‌ست برای بهتر کردن حال و آینده. 
چرا باید تاریخ بخونیم؟ برای این‌که بفهمیم گذشتگانمون چه کارهایی کردن و نتایجی که به دست اوردن چی بوده. خوندن تاریخ نه برای افسوس گذشته خوردن، که برای ساختن حال و آینده‌ای بهتره. 
تاریخ زندگیتون رو مرور کنید اما توش نمونید. لطفاً 
برای اینکه دوستم داشته باشیهر کاری بگویی می کنمقیافه ام را عوض می کنمهمان شکلی می شوم که تو می خواهیاخلاقم را عوض می کنمهمان طوری می شوم که تو می خواهیحتی صدایم را عوض می کنمهمان حرفهایی را می زنم که تو می خواهیاصلاً اسمم را هم عوض می کنمهر اسمی که می خواهی روی من بگذارخب حالا دوستم داری ؟نه ، صبر کنلطفاً دوستم نداشته باشچون حالا انقدر عوض شده ام که حتی حال خودم هم از خودم به هم می خورد
شل سیلور استاین
بعد از موفقیت در پروژه ی پاکسازی تبلتم از تلگرام و واتساپ و حتی روبیکا :)) می‌خوام اومدن به وب رو هم سازماندهی کنم ان شاء الله
امشب سر ساعت دوازده شارژ نتم تموم میشه و من میرم که ببینم  چند روز میتونم دووم بیارم و شارژش نکنم:))
البته الان که می نویسم اصلا حس نمیکنم کار سختی باشه ⁦^_^⁩
و وقتی برگشتم ان شاء الله سعی میکنم اومدن به وب رو با برنامه کنم تا بتونم به برنامه های دیگه م هم برسم.
لطفاً با دلهای پاکتون برام دعا کنید 
سخت محتاج دعام...
 اگر با کسی مشکلی داریم یا با اون خدایی ناکرده
ق_ه_ر_
 هستیم و خلاصه حسابی دل شیطون را به دست آوردیم ؛همین امروز غرور نامرد رو فیتیله پیچ کنیم و بهش یه تلفن کوچولو بزنیم ،اون رو بخاطر خدا ببخشیم. تا خدا هم ما را ببخشه. اگه هم اون باید مارو ببخشه که بی تعارف ازش عذرخواهی کنیم. آخه بی عرضه ترین آدمهای دنیا اونایی هستند که دوستاشون رو از دست میدن.
امروز بیست‌وپنج انسان جانشان را از دست دادند و چهار نفر قاتل شدند. گرچه بسیاری از ما این خبر را از پشت مانیتور کامپیوتر و لپ تاب و یا ال‌سی‌دی گوشی‌هایمان می‌خوانیم و با چند کلیک در موردش نظر می‌دهیم، اما مرگ انسان‌ها به‌سادگی بازی‌های کامپیوتری نیست. لطفاً حواسمان باشد، خشونت را به هر شکلی بازتولید نکنیم. تا همین‌جا هم کم‌اشتباه نبوده‌ایم.

بعضی وقتا که بی خوابی به سرم میزند مثل الان، پا میشم و نماز شب می خونم.
اما الان ... .
غروبی که داره میاد، شام شهادت پدر بزرگوار امام زمان(عج) است.
محمد جان این روزا رو به حرمت عزای امامزمانت در عزای پدرشون لطفاً با گناهان و کارات ناراحتشون نکن.
حواست هست؟
پوستر مراسم جمکران رو دیدم. ساعت ۸شب امروز. حاج آقا پناهیان و حاج سعید حدادیان ...
ان شاالله عصر بعد کلاس ساعت۴میرم طرف ترمینال جنوب. اتوبوس قم و از اونجا مستقیم جمکران. بعد مراسم هم میایم محضر حض
سلام

از استارکلندر نسخهٔ 3.1.0 تا به حال ۶ نسخهٔ رفع باگ منتشر شده.
متاًسفم که پستی برای این انتشارها ننوشتم.
نسخهٔ 3.1.6 آخرین نسخهٔ پایدار هست.
لطفاً بروزرسانی کنید

نکات انتشار و لینک‌های دانلود:
https://github.com/ilius/starcal/releases/tag/3.1.6

برای اطلاع از انتشار نسخه‌‌های جدید می‌توانید از این فید اتم استفاده کنید.
و یا مخزن گیت‌هاب را Watch کنید.
سلام

از استارکلندر نسخهٔ 3.1.0 تا به حال ۷ نسخهٔ رفع باگ منتشر شده.
متاًسفم که پستی برای این انتشارها ننوشتم.
نسخهٔ 3.1.7 آخرین نسخهٔ پایدار هست.
لطفاً بروزرسانی کنید

نکات انتشار و لینک‌های دانلود:
https://github.com/ilius/starcal/releases/tag/3.1.7

برای اطلاع از انتشار نسخه‌‌های جدید می‌توانید از این فید اتم استفاده کنید.
و یا مخزن گیت‌هاب را Watch کنید.
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.
با سلام و روز بخیر
- جلسه معارفه برای آزمونهای پری کلینیک آزمون ملی در روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ در دانشکده دندانپزشکی برگزار میشود.
- حضور در جلسه اجباری می‌باشد.
- تاریخ جلسه معارفه در روز چهارشنبه تعیین شده ولی امکان عقب افتادن هم از طرف بخش ها وجود داره که خبر قطعی رو براتون تا دوشنبه همین هفته میگیرم.
پس لطفاً آمادگی حضور در جلسه را داشته باشید.
نخست وزیر ایتالیا چهارشنبه ، 25 مارس به دستور تعطیل در سراسر کشور کلیه مشاغل پایدار غیر حیات در سراسر کشور تا 3 آوریل صادر کرد .
این دستورالعمل شامل عملیات تولید و توزیع RUPES مستقر در میلان است که هم اکنون تا اطلاع ثانوی بسته شده است.
در نتیجه ، ما فقط از یک دانشکده شریک لجستیک می توانیم دستورات اساسی را انجام دهیم. تیم فروش و خدمات مشتری ما برای اطمینان از پشتیبانی کامل باز هستند و در صورت لزوم برای ارزیابی کلیه سفارشات باز با مشتریان در تما
روزهای سخت و پرچالشی و میگذرونم...خیلی سخت... از همه بدتر، دوری از خانواده اذیتم می‌کنه....این چند روز هی اشکم در اومده و میاد... فقط کافیه کسی بهم چیزی بگه.... دیروز صبح که بالشم خیس بود... الان هم در مرز خیس شدنه... ولی خودمو به زور نگه داشتم گریه نکنم...
ولی می‌دونی، شاید امتحانه باید خودمو محکم کنم... خیلی محکم... 
*حال خوب این روزهام فقط خداست... خدای مهربون و بزرگ که با فکر کردن بهش آروم میشم... 
ولی از یه چیزی هم میترسم... از اینکه این گریه هام ناشکری ب
دلت به رحم نمی آید زمین ؟ سرد است هوا ...
هنوز قلب ِ زخمی کودکان کرمانشاهی التیام نیافته است ...
هنوز خیلی هایشان ازترس مدام از خواب می پرند ... از خواب می پرند ... از خواب می پرند ...
دلت به رحم نمی آید ؟ 
باران می بارد...
شادی عید و باران را زهر نکن به کاممان ...
ما خیلی خسته تر از آنیم که تو فکر می کنی ...
دلت تا همیشه آرام زمین ..
+
امشب، شب ِمیلاد پیامبر رحمت ، باران بارید ...
درست همان لحظه ای که زیر باران تند ِ حرم حضرت عبدالعظیم ایستاده بودم و دعا می کر
فروش باغ ویلایی در مرند
کد۴۵۶۲فروش
باغ ویلائیمتراژ ۷۰۰ متر مربعساختمان ۶۰ متریتک خوابه حمام سرویس کاملامتیازات چسبیده به باغکابینتدرختان جوان و بزرگسه نبشبر خ اصلی و کوچه هایی ۶ متری۱ ساعت آب آبیاریجنب موتور آبآدرس بعد از پل راه آهن جنب موتور آبقیمت پیشنهادی ۷۰۰ میلیون تومان
ساعات تماس 10 الی 14 و17 الی 22 درخدمتیم ⏰‍شماره تلفن تماس ☎️    09141907561   ☎️
لطفاً به زمان درج آگهی توجه فرمایید، آگهی های قدیمی ممکن است، موجود نباشند.
سلام دوستان
فقط خواستم بگویم: مطالب این صفحه صرفاً همه آن چیزی است که در طول روز در مکان ها و حالت های مختلف به ذهن بنده میرسد.
دوستان لطفاً توجه داشته باشید که محتوای این سایت عمومی بوده و برای شخص خاصی تولید نمیشود و بنده هم نیت خاصی از انتشار این محتوا ندارم.
(امید است که این مطلب برخی از دوستان را از اشتباه در آورد) 
آموزش  موج دریا با رزین اپوکسی
در خلق تکنیک موج دریا با رزین اپوکسی یکی از بیشترین سوالاتی که پرسیده می شود این است که چگونه می توان موج دریا در رزین اپوکسی را به صورت کف دریا خلق کنیم در فیلم آموزشی موج دریا با رزین اپوکسی سعی می کنم که به شما آموزش دهم که چگونه کف دریا را با خمیر سفید و رزین اپوکسی به وجود بیاورید در فیلم آموزشی گفته می شود که شما می توانید تینر فوری ۲۰۰۰۰ و یا روغن سیلیکون را به رنگ خمیری سفید اضافه کنید که موج دریا به صورت ک
سلام خسته نباشید..من دختری هستم 17 سالهمن موقعی که بچه بودم به من تجاوز شد و در اون حالی که نمیدونستم تا بزرگ شدم تقریبا 14 سالم بود که همه چیز به کلی باور کردم ., توسط بعضی افراد که کمکم کردن و جراحی کردم.. و الان تقریباً ۳ سال از اون زمان میگذرد ولی نمیدونم چرا میترسم شبهایی حتی شده تا صبح گریه کردم...میخواستم کمکم کنید که من الان بعد اون جراحی سخت میتونم ازدواج کنم یا نه ؟!چون این مساله واسه من و خانواده ام خیلی مهم..لطفاً شوخی و یا توهین نکنید چو
اسم سوره های قرانی به شکل عکس اومده  باهوشا جواب بدن 

Every picture is related to a name of Surah ‏
1- ☀
‏2- ‏3- ‏4-  ‏5- ‏6- ‏7- ✏‏8- ⚡☁ ‏9- ‏10- ‏11- ‏12-  ‏13-‏14-  ‏15- ⭐ ‏16-  ‏17- ‏18- ‏19-   ‏20-

لطفاً پاسخ صحیح را در قسمت نظرات ثبت کنید⁦☺️⁩

Please Write The Correct Answer
خب اول یه عرضی داشتم...لطفاً با هر وسیله ای که دارید_لپ تاپ یا کامپیوتر_باهاش  مهربون باشید که اتفاقی پیش نیاد.
خوب اولین مرحله را با یاد و نام خدا آغاز می کنیم...1)در کیبورد دکمه ویندوز رو با حرف R رو باهم می گیریم و پنجره ای برای شما باز می شود 2)با زبان اینگلیسی کلمه osk را وارد می کنیم. و برای شما یه کیبورد مجازی میاد که با موس و لمس می توان کار کرد. 
من باز هم توصیه دارم:این کار هایی که ما می گیم برای شماست و اصلاً این کار ها رو برای شما انجام میدیم،
فکرش را بکنید اگر خیار نبود سالاد شیرازی هم نبود و اگر سالاد شیرازی نبود لوبیا‌پلو و کلی از غذاهای خوشمزه دیگر هم صفایی نداشتند. بعد از گوجه فرنگی، کلم و پیاز، خیار یکی از اصلی‌ترین سبزیجاتی است که در سرتاسر جهان کشت می‌شود.
این میوه - سبزی سرشار از مواد مغذی مختلف مانند لیگنان‌ها و فلاوونوئیدها می‌باشد. این ترکیبات خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ضدسرطانی دارند. در این مقاله می‌خواهیم بیشتر راجع به فواید خیار صحبت کنیم. لطفاً با ما هم
⛔️ قابل توجه تریبون داران⛔️

لازم نیست به هر بهانه و دلیلی، در این ایام، در سخنرانی ها و کلاس و تریبونی که در اختیار داریم، درباره موضوعاتی که دانش کافی نداریم صحبت کنیم و مثلا از سر تکلیف، بخواهیم از دردهای مردم سخن بگیم و به این قوا و اون قوا بتازیم.
ببینید حضرت آقا با اینکه در درایت و تقوا و دانش سرآمد روزگار ما هستند، اما خیلی راحت فرمودند در این مسئله سررشته ندارم و نظر کارشناسان هم متفاوت است و تصمیمات سران قوا را میپذیرم.
پس لازم نیس
برای من تنهایی قدم زدن بهترین لذت دنیاست؛ درسکوت راه می‌روم و نگاه می‌کنم و قصه‌های اطراف را گوش می‌کنم. 
در تنهایی محله‌های جدید و کنج‌های خاص و دلنشین را کشف می‌کنم و توی ذهنم قصه خلق می‌کنم.
خیابان کوالالامپور را یک روز تابستان موقع قدم زدن پیدا کردم و تا امروز هروقت غم داشتم، خوشحال بودم، عصبانی بودم یا عاشق به این‌جا پناه آورده بودم و می‌نوشتم.
امروز دوباره هوای کوالالامپور به سرم زده اما دلم تنهایی قدم زدن نمی‌خواهد، دلم قدم زد
همیشه و در همه حال خودتون باشین. اگه احساسی رو بروز میدین، همون احساسی باشه که واقعا دارین. اینطوری بعدش هرچی بشه، مجبور نیستین پای احساسی وایسین که مال خودتون نیست. مجبور نیستین بابت پیامد های احساسی که واقعا نداشتین جواب پس بدین. و شب تو رختخواب پهلو به پهلو نمیشین که «یعنی اگه واقعا خودم بودم هم باز اینطوری میشد؟»
برای همینه که من الان میام و بهتون میگم خوب نیستم. نگرانم. از خودم نامطمئنم. تنهام. و می ترسم. خیلی می ترسم. میام و بهتون میگم، ب
فکرش را بکنید اگر خیار نبود سالاد شیرازی هم نبود و اگر سالاد شیرازی نبود لوبیا‌پلو و کلی از غذاهای خوشمزه دیگر هم صفایی نداشتند. بعد از گوجه فرنگی، کلم و پیاز، خیار یکی از اصلی‌ترین سبزیجاتی است که در سرتاسر جهان کشت می‌شود.
این میوه - سبزی سرشار از مواد مغذی مختلف مانند لیگنان‌ها و فلاوونوئیدها می‌باشد. این ترکیبات خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و ضدسرطانی دارند. در این مقاله می‌خواهیم بیشتر راجع به فواید خیار صحبت کنیم. لطفاً با ما هم
سلام ، لطفاً این وصیت‌نامه را با لبخند بخوانید
سلامی بزرگ محضر صاحب‌الزمان (عج) و روح پاک امام راحل (ره) و رهبر عالم
تشیع و اسلام قائدنا آیت‌الله سید علی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و روح پاک
شهدای اسلام به‌خصوص سیدالشهدا حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که جان ها همه
فدای آن بزرگوار ، این دنیا با تمام زیبایی ها و انسان‌های خوب مثل گذر است
نه ماندن و تمامی ما دیر یا زود باید برویم ، اما چه‌بهتر که زیبا برویم .
در هیاهوی زندگی متوجه شدم که چه دویدن
اکثر مردم به چَرا می اندیشند اندک مردمند که چِرا می اندیشند!
این یک جمله از کتاب لطفا گوسفند نباشید  در واقع این کتاب میخواهد بگوید که فقط به فکر خوردن و خوابیدن   نباشیم و به چرایی و چگونگی امور توجه کنیم این کتاب درمورد هدف داشتن ،خودآگاهی ،خودشناسی،عشق و هر چیزی دیگری که از لحاظ روان شناسی مربوط به انسان است سخن میگوید .بیشتر متن کتاب حکایت ها و سخنان افراد بزرگ است‌.
فرشته خادمی
مردی پسر تنبلی داشت که از زیر کار در می‌رفت و همه چیز را به شوخی می‌گرفت. روزی او را نزد حکیم آورد و گفت: «از شما می‌خواهم به این پسر من چیزی بگویید که دست از این تنبلی و بی‌تفاوتی‌اش بردارد و مثل بقیه بچه‌های این مدرسه به دنیای واقعیت و کار و تلاش برگردد».
حکیم با لبخند به پسر نگاه کرد و گفت: «پسرم اگر تو همین باشی که پدرت می‌گوید زندگی سخت و دشواری مقابلت هست. آیا این را می‌دانی؟»
پسر تنبل شانه‌هایش را بالا انداخت و گفت: «مهم نیست؟»
حکیم ب
یک اتفاق جالب این است که افرادی که معمولاً در رانندگی دقت بسیار بیشتری می‌کنند در مواجهه با خطرات واکنش بدتری دارند. این قضیه را با نام بیش‌تمرکزی یا روانشناسی گیرکردن یاد می‌کنند. مثال رایج این قضیه در روانشناسی ورزش بررسی شده است، مثل فوتبال یا بسکتبال. برای مثال یک بازیکن بسیار خوب، ممکن است ضربه پنالتی را خراب کند. یک دلیل آن این است که روی ضربه‌ی پنالتی بیش از حد تمرکز یا گیر می‌کند! این فعالیت‌ها چنان پیش پا افتاده‌اند که ورزشکارا
من اسفند ۹۸ رو سخت تموم کردم و فروردین ۹۹ برام تلخ شروع شد. می‌دونم که اون سختی و این تلخی به جای خودشون رو زندگی‌ام اثر می‌‌ذارن.
لطفاً برای شادی روح عزیز از دست رفته‌مون و صبر و آرامش خودمون دعا کنید. و ببخشید که نظرهای این مطلب رو بسته نگه می‌دارم؛ تسلیت گفتن و شنیدن هر دو برام سخته و هیچ‌وقت نتونستم تسلایی توش پیدا کنم.
حکم خرید اضافی وسائل زندگی
آیا با داشتن لباس و وسائل زندگی به اندازه کافی، خرید دوباره آنها گناه دارد و در قیامت باید پاسخگوی آنها باشیم؟ 
پرسشسلام؛ آیا با داشتن لباس(پیراهن، مانتو و شلوار) یا وسیله زندگی(مانند مبل و فرش سالم)، خرید دوباره آن گناه است؟ و در قیامت مورد پرسش قرار میگیریم؟ اگر آیه یا حدیث و روایت در این زمینه وجود دارد، لطفاً بیان کنید.
ادامه مطلب
سلام!
بله خوانندگان عزیز، در این قسمت از سریال ژنراتورخان، با آموزش نصب ژنراتور در خدمت شما هستیم. قراره درباره طریقه نصب ژنراتور برق صحبت کنیم و نکاتی مهم و کاربردی برای نصابان محترم ژنراتور بگیم (از همین تریبون خسته نباشید میگم بهشون، خداقوت!).
قبل از هرچیز، لطفاً توجه کنید!
قبل از شروع نصب ژنراتور برق، نقشه‎ها، مشخصات و اطلاعات کامل درباره نوع، قطعات و ویژگی‎های ژنراتور مورد نظر جمع آوری کرده و در دسترس داشته باشید تا اگر در طی مراحل
سلام!
بله خوانندگان عزیز، در این قسمت از سریال ژنراتورخان، با آموزش نصب ژنراتور در خدمت شما هستیم. قراره درباره طریقه نصب ژنراتور برق صحبت کنیم و نکاتی مهم و کاربردی برای نصابان محترم ژنراتور بگیم (از همین تریبون خسته نباشید میگم بهشون، خداقوت!).
قبل از هرچیز، لطفاً توجه کنید!
قبل از شروع نصب ژنراتور برق، نقشه‎ها، مشخصات و اطلاعات کامل درباره نوع، قطعات و ویژگی‎های ژنراتور مورد نظر جمع آوری کرده و در دسترس داشته باشید تا اگر در طی مراحل
به نام خدا
- خانم ببخشید من چادر ندارم میشه یه چادر بدین؟
+ دخترم تشریف ببر باب الجواد از دفتر امانات چادر بگیر خوشکلم.
- ممنون.
در راه باب الجواد
یک پیر مرد زائر با غیض :
+عربا حجابشونو رعایت می‌کنن ولی اینا نه...
- حاج آقا دارم میرم چادر بگیرم. 
+ (فریاد می‌زند) تو حرم امام رضا هر طوری دلشون میخواد می‌گردن
- آقای محترم من حجاب دارم فقط چادر ندارم که دارم میرم بگیرم. بعدشم من مسئول اعمال خودم هستم.
+ (همچنان با فریاد) پس امر به معروف و نهی از منکر چی م
اگر از اونهایی هستی که هیچکس نمی‌تونه روی کمکت حساب باز کنه، لطفاً از اونهایی هم نباش که ژست روشنفکرانه می‌گیرن و هی میگن«جامعه‌ی ما....». وقتی خودخواهانه پشتت رو به دیگران می‌کنی و این رو زرنگی و فهم و شعور بالای خودت می‌دونی، چرا وقتی یکی پشتش رو بهت می‌کنه یه دفعه جیغ بنفش سر می‌دی؟
جامعه می‌دونی یعنی چی؟
-------

Photo by Joshua Humphrey on Unsplash
اگر از اونهایی هستی که هیچکس نمی‌تونه روی کمکت حساب باز کنه، لطفاً از اونهایی هم نباش که ژست روشنفکرانه می‌گیرن و هی میگن«جامعه‌ی ما....». وقتی خودخواهانه پشتت رو به دیگران می‌کنی و این رو زرنگی و فهم و شعور بالای خودت می‌دونی، چرا وقتی یکی پشتش رو بهت می‌کنه یه دفعه جیغ بنفش سر می‌دی؟
جامعه می‌دونی یعنی چی؟
-------

Photo by Joshua Humphrey on Unsplash
پکیج و رادیاتور های ایتالترم، دئوترم، ایساتیس، اوزدمیر، پالمو، یوکسلرادیاتور ایران رادیاتور : مدل پانلی ایران رادیاتور و پره ای اکو ، ترمو ، سولار ، کالرادیاتور بوتان : مدل های پره ای ایل پریمو ، النا ، ویتوریاپکیج بوتان (مدل های پارما ، ورنا ، پرلا ، کالداونزیا ، سی وی ، اپتیما)پکیج ایران رادیاتور  ( eco22ff، eco24ff , m24ff , m24cf , L24ff , L24cf , k24cf , L28ff , L28cf , L36ff )هم شهریان عزیز لطفاً بعد از خرید پکیج از فروشگاه ما  قبل از حضور تکنسین ، از باز نمودن درب کارتن
میل به ساخت چیزی داشتم و این وبلاگ ساخته شد. یعنی مثل بچه‌دار شدن بعضی زوج‌ها؟! به هدف رنگ و لعاب‌دادن به زندگی یکنواخت شده و محکم‌‌کردن روابط بین زن و شوهر؟! برای ناپدید‌کردن تنهایی آشکار شده؟! یا اینکه به این نتیجه رسیدم که چیز‌هایی در وجودم ارزشمنده که می‌خوام به واسطه غریزه طبیعی‌ام در موجود زنده دیگری از وجود خودم به ارث بزارم؟! یا عاقلانه و منطقی با درایت و تدبر با تمام عشقی که به زندگی و کائنات دارم می‌خوام این وبلاگ را بسازم و تا
مشتری گرامی خرید شما با موفقیت انجام شد

لطفاً اطلاعات پرداختی خود را جهت پیگیری های بعدی حفظ فرمایید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت
شما می توانید با راه های تماس زیر با ما در ارتباط باشید
تلفن دفتر : 34208661-041تلفن همراه : 09145018927ایمیل : Noorsystem.pc@Gmail.comآدرس : تبریز ، سردرود ، روبروی بانک صادرات ، کامپیوتر نورسیستم
خدای کهکشانا و جهان، ساختن و اداره ی این جهان برای تو کاری نداره و باور دارم و می‌خوام که باور داشته باشم که همه چیز برای تو روی حساب و کتابه. خدای ستاره های بزرگ و نورانی، مسایل کوچیک مارو حل کن لطفا. مسایل کوچیک مارو توی آسمون هات حل کن. مثل شکر تو آب. یه جوری که محو و نا پیدا بشن. میشه خدایا؟ مارو به زندگی عادیمون برگردون. مارو شبیه رمان طاعون نکن لطفاً. خدایا ما آدم های بدی هستیم ولی کمکمون کن خوب بشیم و نیاز به تنبیه نداشته باشیم چون ما مقابل

مصرف سنبل هندی در دوران بارداری و همچنین برای خانم‌های شیرده و کودکان زیر ۳ سال توصیه نمی‌شود. اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید و یا از بیماری خاصی رنج می‌برید بهتر است قبل از مصرف هر نوع داروی گیاهی با پزشک خود مشورت کنید.

سنبل هندی به دافع پشه بودن شهره است اما این گیاه برای تسکین آرتریت، رفع اختلالات گوارشی، کاهش تب، رفع استرس و خستگی و غیره نیز موثر است. در این مطلب بیشتر در خصوص این گیاه معطر توضیح می‌دهیم. لطفاً با ما همراه باشید.
دانلود پرسشنامه شهر خلاق
موضوع: دانلود پرسشنامه شهر خلاق فرمت: pdf تعداد صفحه: 5 توضیح: پرسشنامه زیر جهت بررسی تحقق پذیری شهر خلاق) مطالعه موردی شهر( تهیه شده است، لطفاً هر عبارت را دقیقاً مطالعه نموده و سپس گزینه های مناسب را تعیین کنید. لازم به ذکر است که از این اطلاعات صرفاَ جهت تجزیه و تحلیل در...
دریافت فایل
نمی‌دونم اصلاً با چه رویی می‌گین «همون بهتر که کشتنش.»! خجالت نمی‌کشی تو؟ احمق بی‌خاصیت؟ آره، می‌خوام غر بزنم. به تو هم هیچ ربطی نداره. فقط یه سردار رو از دست ندادیم، فقط یک سپهبد رو از دست ندادیم؛ یک آرمان رو از دادیم. ولی چیزی که تو و اون اِمریکاجونت نمی‌دونین اینه که آرمان سردار، مثل ققنوسه، هربار دوباره قیام می‌کنه و می‌خروشه.و جناب آقای دونالد زِرامپ! این رو بدون که حمله موشکی امروز انجام انتقام سپهبد عزیزمون نبود، بلکه تازه شروعش ب
 ‍ اطلاعیه :
جدیدترین نسخه پیامرسان وی (WE) در کافه بازار منتشرشد.
♦️لطفاً قبل از نصب نسخه جدید، نسخه قدیمی را از گوشی خود حذف کرده سپس اقدام به نصب نسخه جدید نمائید.
‏«پیام رسان ما» را در بازار اندروید ببینید:
http://cafebazaar.ir/app/?id=com.wee.messenger&ref=share
riazi24.ir
با سلام خدمت دوستان عزیز، 
امیدوارم در هر حال که به سر می‌برید سالم و خندان باشید. 
دامنه‌ی riazi24.ir به طور دائم واگذار می‌گردد. دوستانی که کار آموزشی ریاضی می‌کنند می‌توانند از این دامنه رند استفاده نمایند. 
این دامنه تا 13 ماه آینده تمدید شده است. مبلغ هر بار تمدید هم 7000 تومان است که فرد دارنده‌ی دامنه از سال آینده با پرداخت آن می‌تواند دامنه به نازل‌ترین قیمت ممکن آن را تمدید کند. 
دوستانی که در بلاگ‌های بیان هم فعال هستند در جریان
riazi24.ir
با سلام خدمت دوستان عزیز، 
امیدوارم در هر حال که به سر می‌برید سالم و خندان باشید. 
دامنه‌ی riazi24.ir به طور دائم واگذار می‌گردد. دوستانی که کار آموزشی ریاضی می‌کنند می‌توانند از این دامنه رند استفاده نمایند. 
این دامنه تا 13 ماه آینده تمدید شده است. مبلغ هر بار تمدید هم 7000 تومان است که فرد دارنده‌ی دامنه از سال آینده با پرداخت آن می‌تواند دامنه به نازل‌ترین قیمت ممکن آن را تمدید کند. 
دوستانی که در بلاگ‌های بیان هم فعال هستند در جریان
ستاد امام با بلندگو لغو اعلامیه‌های فرمانداری نظامی (منع رفت‌وآمد) را در سطح تهران اعلام کردند.1
تصور کنید رهبری امشب راهپیمایی فردا رو لغو کنند. چه اتفاقی می‌افته؟
لطفاً از مصلحت نظام و موقعیت‌های استراتژیک و... حرف نزنید؛ این صرفاً یه تصوره. 
1. منبع
۱. واقعا نمیدونم ملت چطوری چند شغله‌اند یا چطوری چند تا پروژه رو با هم ساپورت می‌کنند و یا حتی چطوری چند درس همزمان رو برای کنکور میخونند؟
من همین که شاغل شدم و درس هم دارم و خانواده‌داری هم میکنم نظم فکریم از اساس به هم ریخته :/
ولی من قول میدم بتونم خیلی زود اوضاع رو مدیریت کنم..
۲. این ماجرای شهردار تهران خیلی ناراحتم کرده. امیدوارم این آخرین نفری باشه از افراد آشنایی که چنین ماجرایی در زندگی شون رقم خورده. بابام که خیلی ناراحت شد، آخه فکر ک
سلام و نور :)از اونجایی که احتمالاً در روند وبلاگ‌نویسی تغییراتی بدم، به کمک شما دوستان نیاز دارم. لطفاً و خواهشاً همۀ حرفهایی که توی دلتون مونده :) همۀ بدو بیراه‌ها و نقاط ضعف یا احیاناً نقاط قوتی که به نظرتون می‌رسه رو برام بنویسید (ناشناس یا با اسامی مستعار). برداشتتون از خانم الف، به خصوص دوستانی که روابطمون به چت‌های دوستانه هم رسید که قطعاً میدونم هیچکدوم خاطرات خوبی ندارید :) اما باز هم بنویسید. اینجا، بخشی از واقعیت زندگی من بوده و ه
.#میفرماد:لطفاً به بند اول سبابه‌ات بگویک ذره صبر و حوصله‌اش، بیشتر شوداز بخل؛ زنگ خانه‌ی من، سکته می‌کنددستت اگر کمی متمایل به در شود!.
سبک شعر گفتن حسین صفا، خاص، جذاب و البته اغلب اوقات تلخ است. قطعا بخش بزرگی از هویت و ویژگی‌های آثار #محسن_چاوشی مدیون اشعار #حسین_صفا ست. استفاده از تعابیر کوچه بازاری و محاوره‌ای یکی از ویژگی‌هایی است که تقریبا او را منحصر به فرد می‌کند. او حتی ابایی ندارد از کلمات بیگانه‌ای که امروزه در فارسی مرس
"حرّافی کردن،هدایت کردن نیست" از بیماریهای مُهلک عصر ما این است که هر کس می‌خواهد دیگری را هدایت کند.توهّم هدایت کردن، ذهن اغلب آدمیان را فراگرفته است. 
لطفاً هدایت نکننخواه که هدایت کنیهدایت خاص پروردگار آسمانها و زمین استحتی وظیفه‌ی پیامبر(ص) نیست"اِنَّکَ لا تَهدِی مَن اَحبَبتَ و لکِنَّ اللهَ یَهدِی مَن یَشاءَ"(تو نمیتوانی هر که را که دوست داشته باشی هدایت کنی زیرا این خداست که هر که را بخواهد هدایت میکند)
ای دوست ، امروزه اِبراز هدایت
این آهنگ منو یاد کتاب شب های روشن میندازه. 
کوچه از فریدون مشیری با صدای کوروش یغمائی

مرورگر شما پخش آنلاین را پشتیبانی نمی کند

این هفته هفته ی مرگه. اگه ازش زنده بیرون بیام دیگه جاودان میشم D: فعلاً این آهنگه رو زدم رو دور تکرار و کارامو انجام میدم. امروز به دوتا نتیجه رسیدم :
1. هندزفری در گوش معادل است با لطفاً مزاحم نشوید
2. یک روز صحبت این بود که دخترها جذب چه پسرهایی می شوند، دوستم گفت پسرهای درسخوان و معدل بالا طرفدار بیشتری داشتند در
باسلام وآرزوی سلامتی برای همه دانش آموزان عزیز باتوجه به برنامه هفتگی روزهای سه شنبه درس قرآن وتعطیلی مدارس لطفاً درس راباتوجه به تصمیم مدیریت آموزشگاه ازطریق فضای مجازی پیگرباشید طبق برنامهٔ آموزشی یک جلسه تدریس ودرجلسه دوم آزمون برگزار می شود. 

برای دانلود اینجا کلیک کنیدعنوان: قرآن هفتم - صفحات 74 تا 78حجم: 180 کیلوبایت 

لطفاًکلیه فعالیت های اول ودوم دردفترتکالیف نوشته شود. انشالله جلسه بعد ازهمین درس هشتم ازصفحات74و75و77و 78 آزمون کتبی
✔️ قابل استفاده همه مقاطع سنی (آقایان)✔️ طلاب حوزه علمیه✔️ اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها✔️ دانش‌آموزان مدارس در مقاطع مختلف⭕️ زمان هر جلسه 15 دقیقه می‌باشد. لطفاً قبل از پرداخت با شماره 09190495425 جهت تعیین زمان تماس بگیرید.
سلام دوستان گلم لطفاً این متن رو بخونیدچقدر قشنگه.......دلگیر مباش..!از مرغانی که نزد تو دانه خوردند و نزد همسایه تخم گذاشتندایمان داشته باش روزی بوی کبابشان به مشامت خواهد رسیدصبور باش،صبر اوج احترام،به حکمت خداستدنیا دو روزه،یک روز با تو،یک روز بر علیه تو ،پس ناامید نشو،زمان زود میگذرد،بی بی ها هم یک روز نی نی بودن،فقط گذر زمان نقطه هایشان را جابجا کردهجنگل هم باشی با بریدن درخت هایت بیابان میشویفراموش نکن نیلوفر جایزه ی ایستادگی مرداب اس
یه چیز بانمک وجود داره در مورد تماشای سریال «بازی تاج و تخت» بین ترمک‌ها. سرصبح وقتی مجبوری کارگاه ُ باشون بگذرونی، با این سوال از بقیه‌ی دوستان‌شون شروع می‌کنند « قسمت ۲ که چیزی نبود، ولی آنچه خواهید دیدش خیلی خوب بود، همون تیکه‌ست که آریا فولان.» به‌ش می‌گی «عه! قسمت جدید اومده؟» که بفهمه و دهان‌ش ُ بسته نگه‌داره. دوباره شروع می‌کنه «دیگه از آریا متنفرم، چرا این کارو کرد؟» [!] این دفعه علنی به‌شون می‌گم «بچه‌ها لطفاً اسپویل نکنید. :]
                                          درس اول  
خب اول یه عرضی داشتم...لطفاً با هر وسیله ای که دارید_لپ تاپ یا کامپیوتر_باهاش  مهربون باشید که اتفاقی پیش نیاد.
خوب اولین مرحله را با یاد و نام خدا آغاز می کنیم...1)در کیبورد دکمه ویندوز رو با حرف R رو باهم می گیریم و پنجره ای برای شما باز می شود 2)با زبان اینگلیسی کلمه osk را وارد می کنیم. و برای شما یه کیبورد مجازی میاد که با موس و لمس می توان کار کرد. 
من باز هم توصیه دارم:این کار هایی که ما می گیم برای شما
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر بهمن را بنویسید تا صفحه قبلی را پیدا کنید تمام عکس ها و ویدیوهای جلسه
#مسابقه ... #یاد_یاران #سردار_دلها با عرض سلام خدمت دوست داران و عاشقان و میهمانان #شهداء به اطلاع می رساند # انجمن راویان نورسپاه سیدالشهداء (ع)باهمکاری سازمان حفظ وآثارونشر ارزش های دفاع مقدس سپاه سیدالشهداء (ع) به مناسبت #شهادت سردار رشید اسلام ، محبوب دلها ، #سپهبد_شهید_حاج_قاسم_سلیمانی اقدام به برگزاری مسابقه با موضوعات زیر نموده است .
۱-✅ اگر #حاج_قاسم_سلیمانی نبود ...
۲-✅ پیامی به #مقام_معظم_رهبری در خصوص #شهادت سردار #حاج_قاسم_سلیمانی
۳-
⭕️ به صورت مجازی، تلفنی و یا حضوری در قم✔️ قابل استفاده همه مقاطع سنی (آقایان)✔️ طلاب حوزه علمیه✔️ اساتید و دانشجویان دانشگاه‌ها✔️ دانش‌آموزان مدارس در مقاطع مختلف⭕️ زمان هر جلسه 15 دقیقه می‌باشد. لطفاً قبل از پرداخت با شماره 09190495425 جهت تعیین زمان تماس بگیرید.

اجداد وحشی اسب های اهلی ما مسیر های طولانی را تا چند هزار کیلومتر در ماه می پیمودند.اکنون هم اسب های وحشی می توانند مسیر های طولانی را بپیمایند.وقتی اسب ها در طول روز در دشت و شکارگاه می تازند احساس رضایت وشادی می کنند،بی آنکه در 
​​​​انجا سایبان و پناهگاهی برای فرار از آفتاب و باد‌ و باران باشد.اما وقتی یک اسب روز ها و هفته ها در اسطبل نگهداری یا در ساحل گوشه ای بسته می شود، از نظر روحی اسیب می بیند و رفتارهای بدی از خود نشان می دهد.
ممنون ک
قیمت انواع توری مرغی
لطفاً جهت دریافت قیمت توری مرغی و به علت نوسانات لحظه ای بازار ، لطفاً با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.
تولید و عرضه ی توری مرغی با بالاترین کیفیت و قیمت استثنایی

ویژگی های اصلی توری مرغی گالوانیزه
توری مرغی
شبکه ای از مفتول گالوانیزه با ضخامت 20 تا 25 میکرون و چشمه های 1 و ¾
اینچ است که توسط دستگاه های صنعتی بافته می شود؛ یکی از مهم ترین ویژگی
های توری مرغی گالوانیزه، گرم بودن مفتول آن است که سبب می شود تا توری
دیرتر دچار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها